0 / 0

Model is 173 cm lang en draagt maat S.

Everyday Seamless LS Dark Navy

45€
45€

(-0%)

Naadloze trainingstrui met lange mouwen. Atletische pasvorm.

Kleur: Dark Navy

Kleur: Dark Navy

Maat

Omschrijving

  • 94% gerecycled nylon, 6% elastaan
  • Ademend materiaal
  • Reflecterende details op de onderrug
  • Licht en sneldrogend materiaal
  • Naadloze constructie
  • Mesh-knitting voor beter koelcomfort
  • ICIW-logo op de borst
  • Verticaal ICANIWILL-logo op de bovenrug
  • Gebreide patronen op de mouwen
  • Atletische pasvorm
  • Beschikbaar in meerdere kleuren

Deze tops met lange mouwen zijn gemaakt van licht en sneldrogend materiaal, perfect voor je work-outs. Het design met gebreide patronen op de mouwen ziet er niet alleen mooi uit, maar zorgt dankzij de mesh-knitting ook voor extra ventilatie, zodat je koel blijft tijdens het sporten. Het kledingstuk is voorzien van een ICIW-logo op de voorkant, een verticaal ICANIWILL-logo op de bovenrug en reflecterende details op de onderrug. De atletische pasvorm en het ademende materiaal zorgen voor een optimale trainingservaring. 94% gerecycled nylon, 6% elastaan.

We willen je bestelling zo snel mogelijk bestellen. Als je je bestelling vóór 13:00 plaatst, sturen we je bestelling nog dezelfde dag! Denk eraan dat de levertijd langer kan zijn tijdens drukke periodes of feestdagen. Bij de kassa zie je exact welke prijzen en bezorgopties gelden voor jouw bestelling. De prijzen in onze webwinkel zijn inclusief BTW. Al onze prijzen worden exclusief verzendkosten getoond. De verzendkosten worden aan de prijs toegevoegd en door de klant etaald. De verzendkosten worden getoond tijdens het bestelproces. Retourneren mogelijk binnen 30 dagen en gratis inruilen. Retourzenden zonder inruilen voor een nieuw product kost €7.50. Retourzendingen gebeuren via dezelfde vervoerder als uw bestelling.

Technische aspecten

Technische functies
Dit kledingstuk heeft een groot ademend vermogen, zodat je je droog en koel voelt, zelfs tijdens je zwaarste training.
Naadloos is technisch gezien een breimethode die bij de productie wordt gebruikt. In tegenstelling tot 'Knippen en naaien' betekent naadloos dat de kledingstukken direct in een machine gebreid worden en dan afgewerkt worden door delen van het kledingstuk te knippen om mouwen en openingen te maken en die dan aan elkaar te naaien. Dit betekent dat een voltooid naadloos kledingstuk naden kan hebben, maar beduidend minder dan een kledingstuk in de gebruikelijke conventionele 'knip en naai'-techniek. De techniek van het naadloos breien heeft zich de laatste 5-10 jaar enorm ontwikkeld en maakt tegenwoordig verschillende soorten technische en prestatieverhogende elementen mogelijk, zoals compressie, ventilatie, soepelheid, verminderde wrijving en vrij van oncomfortabele naden. Behalve ontwerp en technische elementen betekent naadloos produceren ook minder stofafval, want in plaats van de delen voor de kledingstukken uit een groter stuk stof te knippen, worden naadloze kledingstukken direct voor hun einddoel gebreid. Door de samenstelling van het garen te veranderen en de manier waarop je het behandelt, kun je eindeloze combinaties van stretch, handgevoel, vormgeving en pasvorm bereiken.
De door ons ontwikkelde formule Sweattech™ is ontworpen om vocht en transpiratie af te voeren van het lichaam naar het kledingstuk waar het verdampt. Zo blijf je droog en comfortabel tijdens je work-out.

Materiaalsamenstelling: 94% gerecycled nylon, 6% elastaan Wasserij: Wassen op maximaal 40°C. Gebruik geen wasverzachter bij het wassen. Niet drogen in de wasdroger. Wassen met soortgelijke kleuren. Artikelnr: 13112-033

Sustainability

Gerecycleerde materialen

We geven de voorkeur aan gerecyclede boven nieuwe materialen. Het hergebruiken van bestaande materialen voorkomt dat afval op stortplaatsen belandt, bespaart energie en verlaagt de koolstofuitstoot die gepaard gaat met de productie van grondstoffen. De keuze voor gerecyclede stoffen ondersteunt een circulaire economie, bevordert een meer verantwoorde consumptie en een duurzamere mode-industrie.

Stijl met