0 / 0
Game Zip Jacket Black
75€
75€
(-0%)
Few in stock
Game Pants Black
Naar het productOmschrijving
- Lichtgewicht stof met SWEATTECH™ voor onbelemmerde beweging en comfort
- Steekzakken met ritssluiting voor het opbergen van padelballen
- 88% gerecycled polyester, 12% elastaan (hoofdmateriaal)
- 92% gerecycled polyester, 8% elastaan (materiaal zakken)
- Ontworpen voor padel met prestaties en uithoudingsvermogen in gedachten
- Geprinte ICIW-logo's
- Ritssluiting middenvoor voor gebruiksgemak
Het Game Zip Jacket is perfect voor je warming-up of cooling-down. Gemaakt van lichtgewicht materiaal met een ritssluiting aan de voorkant en steekzakken voor het opbergen van padelballen.
Gemaakt om te presteren, ontworpen om te winnen. De Smash-collectie is speciaal ontworpen voor padel, met jouw prestaties en uithoudingsvermogen in het achterhoofd. Met functionele stoffen en eersteklas design hebben we ons op de details geconcentreerd, zodat jij je op het spel kunt concentreren.
Bedrukte ICIW-logo's, ritssluiting middenvoor, steekzakken met ritssluiting waarin je padelballen kwijt kunt tijdens het spel. Standaard pasvorm en lichtgewicht stof waardoor je gemakkelijk en onbelemmerd kunt bewegen. SWEATTECH™.
Hoofdmateriaal: 88% gerecycled polyester, 12% elastaan. Materiaal van de zakken: 92% gerecycled polyester, 8% elastaan.
Bezorging en retouren
Sustainability
Gerecycleerde materialen